چیلیوری

1397/10/01

چیلیوری

استارتاپ چیلیوری سامانه ارسال آنلاین غذا است. شما می توانید از طریق چیلیوری به صورت آنلاین غذای مورد نظر خود را سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن در مکان دلخواه خود غذای مورد نظر را تحویل بگیرید. با وجود رستوران های زیادی که در مجموعه چیلیوری قرار دارند تنوع در انتخاب غذا بسیار است و می توانید با توجه به تصاویر و اطلاعات موجود در مورد هر غذا نسبت به سفارش آن اقدام کنید. در چیلیوری امکان برخورداری از تخفیف های مختلف نیز فراهم است.

تمرکز چیلیوری بر رضایت مشتریان ثابت است. چیلیوری بیش از هر کسی هوای مخاطبان و مشتریان همیشگی خود را دارد و برای آن ها شرایط و تخفیفات خوبی قائل می شود. در چیلیوری این امکان فراهم شده است که نظر خود را پس از سفارش غذا در مورد رستوران مورد نظر ثبت کنید تا افراد دیگر بتوانند سفارش خوبی را تجربه کنند. ضمناً شما نیز می توانید از این امتیازات ثبت شده در کنار نام هر رستوران برای سفارشی بهتر استفاده کنید.

یکی دیگر از خدمات چیلیوری پشتیبانی آنلاین است. این امکان که توسط رقبا ارائه نشده می تواند نشان دهنده ای مورد باشد که چیلیوری در حمایت از مشتریان خود بهتر حمایت می کند.