بقچه

1397/10/01

بقچه

استارتاپ بقچه راهی جذاب تر و آسان تر برای خرید نان است. به تعبیر خود این استارتاپ، بقچه همان داداش کوچیکه ای است که نون میخره و میاره! در روزگاری که مهمترین و ارزشمندترین چیز زمان است، ایستادن در صف نان بربری و سنگگ می تواند احساس گناهی برای از دست دادن زمان در ما ایجاد کند.

ایده ایجاد استارتاپی به نام بقچه در سال 1394 شکل گرفت. این استارتاپ در ابتدا فعالیت خود را به صورت محلی در یکی از محله های تهران شروع کرد. در آن زمان این استارتاپ با نام زنبیل فعالیت می کرد، اما با گذشت زمان بسیار کمی از فعالیت آن، نام این استارتاپ به بقچه تغییر پیدا کرد. بقچه با هدف آسان تر کردن (فقط کمی آسان تر) زندگی افراد قدم به این عرصه گذاشته است. در واقع تیم بقچه رفاه هر چه بیشتر را هدف گرفته است.

بقچه نان در بسته بندی های پارچه ای و بازیافت پذیر و بهداشتی و به شکل قطعه قطعه شده به شما تحویل می دهد. بقچه این تضمین را ارائه می دهد که نان را از بهترین نانوایی محدوده تهیه کند و کیفیت نان را تضمین نماید. همچنین نان سفارش داده شده در سریع ترین زمان و گرم تحویل مشتریان داده می شود. این استارتاپ دارای وبسایت و اپلیکیشن است و از طریق هر دو خدمات خود را ارائه می دهد.