آزمایش آنلاین

1397/10/01

آزمایش آنلاین

استارتاپ آزمایش آنلاین یکی از استارتاپ های مطرح حال حاضر است که بازار نیازمندی های آزمایشگاهی را هدف گرفته است. هدف استارتاپ آزمایش آنلاین انجام امور آزمایشگاهی به بهترین، آسان ترین و به صرفه ترین شکل است. برای انجام امور آزمایشگاهی علاوه بر راضی کردن اراده خود نیازمند تلاش ها و دوندگی های زیادی هستیم. اگر شاغل هستید باید وقتی را برای انجام امور آزمایشگاهی مرخصی بگیرید و اگر خانه دار باشید باید همه چیز را رها کرده و به دنبال کارهای آزمایش خود بروید. آزمایش آنلاین همه این کارها را برای شما در محل مورد نظر شما انجام می دهد.

روند انجام آزمایش توسط آزمایش آنلاین به این شکل است که کافیست در خواست نمونه گیری را ثبت کنید و زمان و مکان دلخواه خود را برای انجام نمونه گیری مشخص کنید. فارغ از اینکه محل ثبت شده توسط شما محل کار شما باشد یا منزل شما، متخصصان آزمایش آنلاین در محل حضور پیدا می کنند و بدون دریافت هیچگونه هزینه اضافی امور آزمایشگاهی شما را به نتیجه می رسانند. استارتاپ آزمایش آنلاین تنها واسطه ای برای انجام امور آزمایشگاهی شماست.

با استفاده از آزمایش آنلاین هزینه های شما برای انجام آزمایشات به صفر می رسد و علاوه بر این می توانید از تخفیفات ارائه شده توسط آزمایشگاه ها نیز بهره ببرید. بنابراین پیشنهاد آزمایش آنلاین برای مخاطبان یک پیشنهاد به صرفه نیز هست.

آزمایش آنلاین دارای پشتیبانی تلفنی و آنلاین نیز هست.