فریلند، اولین همایش اصول فریلنسینگ برگزار می‌شود

1397/10/05

همایش فریلند چیست؟

همایش فریلند شامل سخنرانی، کارگاه‌هایی برای آموزش اصول فریلنسینگ و پنل گفت و گو درباره مزایا و مشکلات رایج فریلنسرها می‌شود. علاوه بر این، بخشی نیز به گفت و گو درباره فریلنسینگ برای توان‌یابان اختصاص یافته است. از افراد باتجربه‌ای برای سخنرانی در همایش دعوت شده که می‌توانید در سایت رویداد به آدرس freelanday.ir با آن‌ها بیشتر آشنا شوید. در کنار همایش، نمایشگاهی نیز با حضور تعدادی از استارتاپ‌ها از جمله زرین‌پال، فرانش و اتباکس برگزار می‌شود تا افراد علاقه‌مند به فریلنسینگ بتوانند مهارت‌ها و امکانات مورد نیاز خود را از آن‌ها دریافت کنند.

در چند سال اخیر، تمایل افراد به خوداشتغالی (فریلنسینگ) افزایش یافته و متناسب با آن، بستر رشد آن‌ها نیز فراهم شده است. اگرچه فریلنسرها برای خودشان کار می‌کنند، اما این کار هم چارچوب‌هایی دارد که دانستن آن‌ها به پیشرفت و موفقیت بیشتر این افراد کمک می‌کند.

همایش بزرگ فریلند که اولین در نوع خود محسوب می‌شود، در منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد و میزبان ۵۰۰ نفر از افراد با تجربه و علاقه‌مندان فریلنسینگ خواهد بود. این همایش ۲۲ شهریور از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار می‌شود و قیمت بلیط زودهنگام آن، ۲۵ هزار تومان است. برای تهیه بلیت شرکت در رویداد به سایت فریلند مراجعه نمایید.

مجله خلاقیت تجاری زرافه، که یکی از حامیان رسانه‌ای همایش فریلند در منطقه آزاد انزلی است، از جوانان علاقه‌مند، فعال و جویای کار در حوزۀ فریلنسینگ دعوت می‌کند تا در این رویداد آموزشی و کارآفرینی مشارکت فعال داشته و از تجربیات مدیران استارت‌آپ‌های موفق و کارآفرین کشور در جهت اشتغال پایدار خود و کارآفرینی برای سایر هموطنان بهره‌برداری کنند.

برای ثبت نام، تهیه بلیت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت رسمی رویداد فریلند مراجعه کنید.

Freelanday.ir

همچنین با استفاده از لینک‌ زیر می‌توانید فریلند را در شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و از آخرین اخبار مرتبط با حوزۀ فریلنسینگ بهره‌مند شوید.

Instagram

نظرات کاربران

User Comments